Daire Dekorasyonu

Daire Dekorasyonu

Daire dekorasyonu, sıkça tercih edilen dekorasyon uygulamalarımız arasındadır. Yaşam alanlarımızın tamamını kapsayan evlerimiz zaman geçtikçe gerek tadilat gerekse dekorasyon çalışmaları ile değişikliğe ihtiyaç duyduğumuz alanlar arasındadır. Daire yapı olarak, dairenizin tüm yapı dekorasyon ve tadilat işlerinde sizlere hizmet sunan firmamız alanında uzman kadromuz ile daima yanınızda.Daireniz içinde bulunan boya badana uygulamaları, parke uygulamaları, yer döşemeleri, alçıpan, asma tavan, sıhhı tesisat, elektrik tesisatı, amerikan kapı ve tüm tadilat dekorasyon uygulamalarında size özel projelendirme çalışmalarımız ile hizmetinizdeyiz. Temel daire dekorasyonu uygulamalarının yanı sıra tüm daire dekorasyonunuzu uzman ekibimiz ile anahtar teslim olarak sizlere sunuyoruz. Tüm uygulamalarımız da olduğu gibi daire dekorasyonu projelerimizde de uygulama malzemelerimizin tümü birinci sınıf malzemeden olup dış ortamın tüm zorlu koşullarına dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Daire yapı ve dekorasyon olarak sizlerin yaşam alanını önemsiyor ve sizlerin taleplerine göre dekorasyon çözümleri sunuyoruz. Detaylı bilgi ücretsiz keşif ve projelendirme için bizlere ulaşabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Tadilat süresi ne kadardır?

Komple ev tadilatı ve komple ev dekorasyonu süresi sizler tarafından sıkça aldığımız sorular arasında; Tadilat yapılacak olan evin metre karesi ve yapılacak olan tadilat ve dekorasyonun kapsamına göre farklılık göstermektedir Komple ev tadilatı ve dekorasyon süresi minimum 20 gün maksimum 45 gündür. Normal apartman dairesinde komple ev dekorasyonu ve tadilatı 70 metre² daire için üç haftadır. Üç haftanın on günü tadilattır geri kalan süre ise dekorasyon süresi yani montajdır. Komple ev tadilatı ve dekorasyonu yapılacak olan tadilat dekorasyon uygulamasının kapsamına göre değişiklikte göstermektedir. Müstakil ev tadilatı, yazlık tadilatı, villa tadilatı normal bir daire tadilatı/dekorasyonu süresi gibi 3 veya 4 hafta değildir. Müstakil ev tadilatı, yazlık tadilatı, villa tadilatı minimum 45 iş günü sürmektedir. Bunun yanı sıra tadilat dekorasyon çalışmalarında mevsime/talep edilen projenin detayına göre süre değişiklikleri de söz konusu olmaktadır. Sonbahar ve kışın yapılan komple tadilat dekorasyon uygulaması yazın ve ilkbaharda yapılan çalışma ile aynı sürede yapılamamaktadır. İlkbahar ve yaz aylarında tadilat dekorasyon talepleri artış gösterdiğinden müşterilerimize kışın iş süresi kısaldığından uygulama tarihlerinde aciliyet yoksa kışın tadilat dekorasyon yaptırmalarını önermekteyiz.

Tadilat dekorasyon uygulamalarında kullanılan malzemeler nelerdir?

Tadilat ve dekorasyon da kullanılan malzemeler müşterilerimizin talepleri doğrultusunda değişkenlik göstermektedir. Tadilat ve dekorasyon uygulaması için fiyatlandırma yapılırken müşterilerimizin talep ve isteklerine öncelik verilmektedir. Tadilat ve dekorasyonda kullanılan malzemeler müşterilerimizin bütçesine göre değişebilir. Daire yapı firması olarak kullanmış olduğumuz malzeme ve markalar anasayfamızda mevcuttur. Ancak müşterimizin talepleri ve bütçesi doğrultusunda bu ürünler değişkenlik gösterebilmektedir.

Projelendirme yapıyor musunuz?

Tadilat ve dekorasyon işlemlerinde projelendirme mutlaka yapılır. Yapılacak olan evin tadilat projesi müşterilerimizin istekleri göz önünde bulundurlarak yapılır. Tadilat ve dekorasyon yapılacak mekan tüm müşterilerimizin zevklerine ve tercihlerine göre projelendirilir ancak tadilat ve dekorasyon projesi müşterimizle sözleşme yapıldıktan iş kapsamının projelendirme gerçekleşir.

Tadilat nasıl yapılır?

Ev dekorasyonu ve tadilatı yaparken izlediğimiz yollar şunlardır; Müşterimizle tadilat ve dekorasyon yapılacak evde veya ofiste görüşürüz. Akabinde tadilat ve dekorasyon yapılacak alanın ölçümleri gerçekleşir. Daha sonra müşterimizin istedikleri not edilip projelendirilir. Tadilat ve dekorasyon işlemi başlamadan önce sözleşme imzalandığı takdirde çizilen tadilat dekorasyon projesi müşteriye sunulur. Proje onaylandıktan sonra fiyatlandırma tekrar gözden gerçirilir. Anahtar teslim tadilat ve dekorasyon projesinde müşterimiz revize isterse projede revizeye gidilir ve daha sonra tadilat dekorasyon uygulaması başlar. Nerelerde hizmet veriyorsunuz?

Tadilat ve dekorasyon projelerinde en çok karşılaştığımız sorulardan bir tanesi hangi bölgelere hizmet veriyorsunuz. İstanbul geneli tüm bölgelere tadilat ve dekorasyon uygulaması için hizmet vermekteyiz.

Tadilat ve dekorasyon projelerinde ödeme planlamasını nasıl yapıyorsunuz?

Tadilat ve dekorasyon projelerinde ödeme planlaması tadilat ve dekorasyon projesinin büyüklüğüne küçüklüğüne göre değişmektedir. Genel olarak %50 peşin alınır geri kalan %50 tadilat ve dekorasyon işlemi bitiminde alınmaktadır.

Tadilat ve dekorasyon projelerinde ödeme kolaylıklarınız nelerdir?

Tadilat ve dekorasyon işleminde ödeme kolaylıklarımız tadilat ve dekorasyon işleminin büyüklüğüne göre değişmektedir Müstakil ev yazlık veya villa gibi tadilat dekorasyon işlemlerinde müşterilerimize uzun vade için ödeme kolaylığı sağlamaktadır. Anahtar Teslim Tadilat Dekorasyon veya tasarım gibi işlemlerde tüm müşterilerimize zorlamaksızın her türlü kolaylığı sağlamakdayız. Tadilat ve dekorasyon işleminde müşterilerimizin memnuniyeti bizim önceliğimizdir.

Anahtar teslim ev tadilatı veya anahtar teslim ev dekorasyonu maliyeti yaklaşık olarak ne kadar tutar?

Tadilat, dekorasyon, tasarım gibi uygulamalarda maliyet hesabı çok önemlidir. Biz tadilat dekorasyon tasarım işlemlerini a sınıfı b sınıfı c sınıfı olarak üç gruba ayırmaktayız; -A sınıfı tadilat dekorasyon -B sınıfı tadilat dekorasyon -C Sınıfı tadilat dekorasyon Burada siz müşterilerimizin anahtar teslim tadilat dekorasyon için ayırdıkları kaynak bütçe çok önemlidir. Her gün değişen fiyatlandırmalar ve maliyetler sebebi ile net bir fiyat almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Anahtar Teslim Tadilat ve dekorasyon projelerinde hesaplama yapılırken yapılacak olan mekanın büyüklüğü ve malzemenin kalitesine göre fiyatlar oldukça değişkenlik gösterir. Müstakil ev ve villa tadilatı veya dekorasyonu için fiyat skalası çok büyük değişkenlik gösterir.Tüm bu veriler ortalma ve yapılan işlere göre, işin kapsamı değiştikçe fiyat skalasında da oranlar değişiklik göstermektedir.

Yapılan tadilat dekorasyon uygulaması için garantiniz nedir?

Tadilat dekorasyon ve tasarım prejelerinde yapılan işin garantisini mutlaka veriyoruz. Tadilat dekorasyon ve tasarımda yapılan işlem de veya uygulamada bizden kaynaklanan bir sorun olduğu takdirde tüm tadilat dekorasyon ve tasarım işlemlerinin de firmamız olarak arkasındayız.