Banyo Dekorasyonu

Banyo Dekorasyonu

Daire Yapı olarak banyo dekorasyonu denince adımızdan oldukça bahsedilen bir firma olmamız bizler için oldukça gurur verici olmanın yanı sıra yaşam alanlarınızda bizlerin imzası olması firma olarak büyük bir sevincimizdir. Banyo dekorasyonu uygulamaları gerek daire/ev dekorasyonlarında gerekse otel, cafe, restorant, iş yeri gibi hizmet sektöründe kalitesini yansıtmak isteyen tüm firma ve kişilerin sıklıkla tercih ettiği tadilat dekorasyon uygulamalarından biri banyo dekorasyonu/banyo tadilatıdır. Tüm yapı, dekorasyon uygulamalarımızda bütünsel çalışmalar işimizin bir parçası olmakla birlikte tadilat çalışmalarınızda da sizlerin hizmetindeyiz. Banyo tadilatı ve banyo dekorasyonu için ihtiyacınız olan tüm çalışmaları sizlere sunuyoruz. Tüm projelerimizde olduğu gibi banyonuzun dekorasyonunda da uygulama malzemelerimizin tümü birinci sınıf malzemeden olup dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Detaylı bilgi ve proje çalışmaları için bize ulaşabilirsiniz. Tüm tadilat, dekorasyon hizmetleri için yanınızdayız.

Banyo tadilatı ve dekorasyonun da dikkat edilmesi gerekenler?

Banyo tadilatı ve dekorasyonunda dikkat edilmesi gereken bir çok husus vardır. Banyo tadilatı ve dekorasyonunda öncelikle izolasyon çok önemlidir. İzolasyon İşçiliği de tadilat dekorasyon uygulaması kadar önemlidir. Çünkü uygulama yapılan banyo ıslak zemin olduğu için tadilat dekorasyonun geri dönüşü müşterilerimize büyük sıkıntılar çıkarabilir. Banyo tadilatı ve dekorasyonu yapılacak olan seramik uygulaması, duşakabin uygulaması, gömme rezervuar uygulaması, banyo lavabosu uygulaması, banyo dolabı uygulamasından bile çok önemlidir. Banyo dekorasyonu ve tadilatı islak zemin uygulaması olduğu için müşterilerimize tavsiyemiz izolasyonlarına önem vermeleri ve banyo tadilatı, dekorasyonu yaptıracakları firmaları iyi seçmeleridir.

Banyo dekorasyonunda ve tadilatında nelere önem gösterilmelidir?

Banyo dekorasyonu ve tadilatında önem gösterilecek bir çok konu vardır. Tadilat ve dekorasyon uygulamalarında fiyat skalası çok değişkenlik gösterir. Bunun için müşterilerimize tavsiyemiz ucuz işçilik ve ucuz malzemeden kaçınmalı 4 metre² bir banyo 10.000 tl ile 30.000 tl arası fiyat farkı olabilir bu fark işçilik ve malzeme kalitesidir. Banyo tadilatı ve dekorasyonu islak zemin olduğu için geri dönüşümü de bir o kadar maliyetli olur bunun için tadilat ve dekorasyon uygulaması yapılmadan önce uygulama yapan firmanın referanslarına dikkat etmelilerdır.

Banyo tadilatını nasıl yapıyorsunuz?

Banyo tadilatı ve dekorasyonun ilk önce müşterimizin banyosu için ÜCRETSİZ keşfe gidiyoruz. Akabinde tadilat dekorasyon ve yapı işlerimizin tamamında olduğu gibi müşterimizin isteklerini göz önünde bulunduruyoruz. Devamında banyo tadilatı ve dekorasyonunda müşterilerimizin istedikleri malzemeler belirlenir. Malzemeler belirlendikten sonra fiyat çalışması yapılır. Müşterimiz isterse şayet proje çalışması da yapılır. Her şey onaylandıktan sonra banyo tadilatı ve dekorasyonu başlar. Öncelikle mevcut banyodaki tüm ürünler ve seramikler kaldırılır daha sonra tesisat işçiliği varsa tesisat işçiliği yapılır ve daha sonra duvar tamiratı yapılır ve en sonda iyi bir işçilikle banyo izolasyon uygulaması yapılır. Tüm bu işlemlerden sonra müşterimizin onayladığı tüm ürünler ile banyo tadilatı ve dekorasyonu uygulaması başlar.

Banyo tadilatı ve dekorasyonunda işlem süresi ne kadardır?

Banyo tadilatı ve dekorasyonunda işlem süresi uygulanacak olan banyonun ve yapılacak olan işin durumuna göre değişir ama ortalama bir banyo tadilatı ve dekorasyonu minimum iki haftadır eğer bir banyo da tüm tesisatlar ve seramikler değişecek iseBanyo tadilatı ve dekorasyonu uygulaması yaklaşık olarak bir hafta daha uzar yani banyo tadilatı ve dekorasyonu üç hafta gibi bir sürede teslim edilir.

Banyo tadilatı ve dekorasyonunda mevcut seramiklerin üzerine seramik uygulaması yapılır mı?

Banyo tadilatı ve dekorasyonunda mevcut seramik üstüne seramik yapılır mı? Gibi çok soru alıyoruz biz banyo tadilatı ve dekorasyon uygulamasında hiçbir müşterimize seramik üzerine seramik uygulamasını tavsiye etmiyoruz müşterilerimiz maliyeti düşürmek için çok talepte bulunuyor ama maalesef çok sağlıklı bulduğumuz bir uygulama değildir. Banyo tadilatı ve dekorasyonunda seramik üzerine seramik yapılır ise uygulama yapılan banyoda hiç verim alınamaz uygulama yapılan seramikler dökülme yapabilir ve izolasyon uygulaması sağlıklı olmaz.